Referencie našich spokojných klientov

oh-v-modrom_kruhu

Rudinka

Rodinný dom

“flexibilnosť,príjemné vystupovanie, kultivované správanie ku klientovi, odbornosť, komplexné poskytovanie informácií, celkovo vzájomne veľmi dobrá komunikácia pri riešení našej otázky s nehnuteľnosťou.”

Lenka B., Predavajúca

PREDAJ   I  DOM

predane-dom-rudinka
tr-v-kruhu

Martin – Stráne

Pozemok, Les

“Boli sme velmi spokojni s panom Ing.Riskom. Velmi kompetentny, rychle odpovede na otazky prostrednictvom emailu, prijemne spravanie a hlavne velmi trpezlivy v kontakte s klientom. Vdaka za spolupracu.”

Wolfgang E., Kupujúci

PREDAJ   I  LES

Les_predane
lg-v-modrom_kruhu

Považská Bystrica

Pionierska, Obchodný priestor

“S pánom Gardianom bola veľmi dobrá spolupráca, či už ohľadom komunikácie, alebo ochoty reagovať a riešiť vzniknuté situácie.”

Juraj Š., Predávajúci

PREDAJ   I  OBCHOD

Predane_povazska bystrica_pionierska
sg-v-modrom_kruhu

Žilina – Širšie centrum

Andreja Kmeťa, Kancelársky priestor

“So službami makléra Samuela Golisa som bol veľmi spokojný, nemám žiadne výhrady.”

Marian F., Prenajímateľ

PRENÁJOM   I  KANCELÁRIA

Prenajaté_Franek_Golis
tr-v-kruhu

Žilina – Solinky

Smreková, 3 izbový byt

“Veľmi sa mi páčil prístup p. Risku a aj jeho pani manželky. Som s nimi spokojná.”

Veronika B., Kupujúca

KÚPA   Ι  BYT

3 izbovy byt predaj zilina solinky smrekova 1
tr-v-kruhu

Žilina – Vlčince 3

Bulharská, 3 izbový byt

“Od začiatku sa pán Riska k veci postavil seriózne. Mal prehľad, slušne a na rovinu jednal s oboma stranami. Vždy sa s ním dalo dohodnúť na termíne, bol proaktívny a promptne plnil dohodnuté úlohy. Veril mojej vízii pri predaji nehnuteľnosti a ja som zase veril jemu, že so svojim odborným prístupom dosiahne želaný výsledok. Do poslednej chvíle koordinoval predaj i komunikáciu s prehľadom a pokojom, keď mal povinnosti a nemohol sa hneď ozvať späť, urobil tak v najbližšom termíne. Ako klient som bol vždy o všetkom vopred informovaný, potvrdili sme si spoločný postup. Zároveň ma na konci prekvapil, keď mne, predávajúcemu i kupujúcemu dal malý darček, aby každý z nás mohol obchod osláviť. Ďakujem za spoluprácu a teším sa na ďalšiu. Určite sa spoľahnem na odporúčanie a odbornosť človeka zo siete Remax.”

Jaroslav B., Predávajúci

PREDAJ   I  BYT

3 izbovy byt Zilina Bulharska 23
tr-v-kruhu

Žilina – Malá Praha

Ambra Pietra, 3 izbový byt

“I am very satisfied with the professional service and assistance of RE/MAX Vision, Mr Riska supported me in every moment even during Christmas time for finding my new flat at Zilina (I was moving to Zilina because delegation of my company in Germany) without his assistance, during visits and for checking the rent contract, it would have been impossible to get soon a good new flat, I can only recommend this company.”

Julio P., Nájomca

NÁJOM   Ι  BYT

Prenajom-Siemens_Mala-Praha-Zilina
tr-v-kruhu

Banska Bystrica – Riečka

Riečka, Rodinný dom

“Dobrá komunikácia, informovaie a návrh hamonogramu, rýchla odozva.”

Jana S., Predávajúca

PREDAJ   Ι  DOM

rodinny-dom-riecka
tr-v-kruhu

Žilina – Vlčince 1

Černovská, 1 izbový byt

“Cez RK Remax som v priebehu posledných 5 mesiacov riešila predaj aj kúpu nehnuteľností a bola som veľmi spokojná s pani maklérkou v Senci a rovnako aj s pánom maklérom v Žiline.Komunikácia s nimi bola naozaj na úrovni nielen s profesionálneho hľadiska,ale ocenila som v oboch prípadoch aj ľudský prístup.Vybavovanie a dotiahnutie predaja aj kúpy prebehlo bez problémov a v dohodnutých termínoch.O každom kroku som bola včas informovaná.”

Ľubica S., Kupujúca

KÚPA   Ι  BYT

1-izbovy-byt-kupa-vlcince-1-zilina
tr-v-kruhu

Žilina – Vlčince 3

Nitrianska, 4 izbový byt

“Pán Riska bol dôsledný, výborne sa s ním komunikovalo, previedol ma profesionálne celým procesom. Jeho postoj a prácu môžem pochváliť.”

Rastislav M., Predávajúci

PREDAJ   I  BYT

predane-vlacince-3-za
tr-v-kruhu

Žilina – Hliny 5

Hlinská ulica, Garsónka

“Výborný realitný maklér na profesionálnej úrovni. Maximálne odbremení predávajúceho. Všetko jasne vysvetlí. Milý, ústretový, profesionálny. Určite ak by som niečo predávala alebo kupovala sa znova obrátim na jeho služby. Myslím, že lepšie som ani nemohla trafiť. Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému tohto pána.”

Tatiana D., Predávajúca

PREDAJ   I  BYT

predane-hliny-5-za