Profesionálne predajné štandardy spoločnosti RE/MAX

Dbáme na to, aby bol rast našej realitnej kancelárie v Žiline generovaný znalosťami a profesionalitou. Preto sa pri obchodovaní riadime Profesionálnymi predajnými štandardmi celosvetovej spoločnosti RE/MAX.

1. Makléri RE/MAX Vision chránia Vaše záujmy

Všetci realitní makléri kancelárie RE/MAX Vision sú zaviazaní dodržiavať prísne stanovený Etický kódex. Dozor nad jeho dodržiavaním vykonáva regionálne riaditeľstvo a jeho porušovanie podlieha sankciám. Všetky realilitné kancelárie RE/MAX tiež zdieľajú jednotný Reklamačný poriadok, ktorého poslednou inštanciou je opäť regionálne riaditeľstvo. Prostredníctvom týchto dokumentov, mate v RE/MAX Vision istotu a garanciu dôsledného a spravodlivého riešenia všetkých prípadných reklamácií.

2. Makléri RE/MAX Vision majú vysokú úroveň vzdelania

Všetci makléri RE/MAX Vision sa riadia princípmi Záruky spokojnosti zákazníka a sú pravidelne vzdelávaní vo vyspelej RE/MAX Akadémii. RE/MAX Akadémia je zameraná na sprostredkovanie odborných znalostí a predajných zručností realitným maklérom s dôrazom na potreby zákazníka v oblasti nehnuteľností. Makléri skladajú náročné skúšky, na základe ktorých sú certifikovaní.

3. Makléri RE/MAX Vision pre vás pracujú pod úspešnou značkou RE/MAX

Značka RE/MAX rastie nepretržite viac ako 38 rokov. Pre milióny zákazníkov predstavuje symbol istoty v obchode s realitami. Silné povedomie a kvalita značky je garanciou pre nábor najlepších maklérov na trhu. Značka je tiež zárukou čo najširšej a najkvalitnejšej ponuky nehnuteľností a ich rýchleho predaja či prenájmu.

4. Makléri RE/MAX Vision šetria Váš čas tým, že pracujú za Vás

Makléri RE/MAX Vision sú vyškolení tak, aby vo váš prospech vykonávali nevyhnutný výber a následné odporučenie záujemcov o Vašu nehnuteľnosť. Prehliadky nehnuteľnosti absolvujete len s vážnymi záujemcami. Samozrejmosťou je pohodlné prevedenie celým predajným procesom, včasné poskytnutie úplných informácií, vrátane zmluvných podkladov pre obe zúčastnené strany.

5. Makléri RE/MAX Vision stanovia optimálnu cenu Vašej nehnuteľnosti pre rýchle uzavretie obchodu

Recept realitných maklérov RE/MAX Vision na stanovenie správnej ceny vašej nehnuteľnosti, pochádza z dokonalej znalostí lokálneho trhu a dlhodobých cien nehnuteľnost. Dôkladná znalosť záujmov a požiadaviek oboch zmluvných strán v kombinácii s vynikajúcimi vyjednávacími schopnosťami maklérov RE/MAX Vision je garanciou rýchleho a bezproblémového uzavretia obchodu.

6. Makléri RE/MAX Vision Vám zostavia efektívny plán predaja pre rýchlu realizáciu obchodu

Makléri žilinskej realitnej kancelárie RE/MAX využívajú silu značky RE/MAX a jej bohaté marketingové skúsenosti pri zostavovaní efektívnych plánov predaja nehnuteľností, Rozsiahla sieť RE/MAX kancelárií im zároveň umožňuje využiť významné synergie v inzercii, prípadne aj v iných druhoch komunikácie s potenciálnymi klientmi.

7. Makléri RE/MAX Vision Vám poskytnú rozsiahly predpredajný a popredajný servis pre hladký priebeh transakcie

Každý maklér RE/MAX Vision povinne absolvoval právne minimum a každá kancelária RE/MAX disponuje profesionálnym právnym zázemím. Kompletný právny servis a financovanie kúpy nehnuteľnosti sú zabezpečené prostredníctvom našich partnerov.

8. Makléri RE/MAX Vision predajú Vašu nehnuteľnosť rýchlo a efektívne vďaka prezentácii v celorepublikovom, celoeurópskom a celosvetovom systéme RE/MAX a ich zdieľaniu.

V realitnej kancelária RE/MAX Vision v Žiline ja každá nehnuteľnosť ponúkaná a predávaná všetkými maklérmi vo všetkých kanceláriách v Slovenskej republike i v zahrančí. Funguje to cez tzv. referenčný systém, systému zdieľania ponúk a dopytov. Využitie obrovskej distribučnej siete RE/MAX umožňuje predať nehnuteľnosť rýchlejšie a za optimálnu cenu.

9. Makléri RE/MAX Vision Vám sprostredkujú pohodlne kúpu Vašej vysnenej nehnuteľnosti kdekoľvek na Slovensku alebo v zahraničí

Prostredníctvom rozsiahlej celosvetovej distribučnej sieti je RE/MAX ponuka nehnuteľností obrovská. Ak máte záujem o kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti kdekoľvek na Slovensku alebo v zahraničí, s RE/MAX môžete prvý predvýber vhodných objektov vykonať v ktorejkoľvek kancelárii na Slovensku. Samozrejme aj u nás v Žiline. Následné vám sprostredkovanie transakcie s ponúkajúcou kanceláriou RE/MAX zabezpečí Váš lokálny maklér.

10. Makléri RE/MAX Vision sa stanú Vaším dôležitým celoživotným osobným poradcom

Dnešná doba je plná dynamických zmien v ekonomike, zvýšenej mobility a túžby po lepšej životnej úrovni, a tak narastá chuť a ochota ľudí investovať do nehnuteľností. Výsledkom je, že obchod s nehnuteľnosťami sa dostáva do zložitejších dimenzií. Makléri RE/MAX Vision kladú v obchode dlhodobé ľudské vzťahy nad jednorazový prospech, a preto Vám a Vašim blízkym budú schopní pomôcť pri zložitej orientácii v komplexnom svete realít počas celého života.

logo_remax

RE/MAX Slovakia

Realitné kancelárie RE/MAX sa tešia významnej pozornosti vďaka silnej orientácii na zákazníkov a na ich skutočné potreby už viac ako 40 rokov.

preco_remax-02

Prečo RE/MAX

Pozrite sa, ako sa môžete učiť, rozvíjať svoje schopnosti a dosiahnuť všetko, čo chcete vo svojom živote a v kariére.

finvia

Hypotéka

Vy sedíte doma a my vám vybavíme najvýhodnejšiu hypotéku so zľavami a bonusmi