Staňte sa úspešnými!

Stačí chcieť, ostatné vás naučíme…

PONÚKAME VÁM

Sedem nástrojov

pre Váš úspech

Byť súčasťou rodiny RE/MAX vám zaručí rýchlejší rast, ako si viete predstaviť. Široká škála jednoducho použiteľných nástrojov, neuveriteľné tréningové programy, ktoré pokrývajú všetky aspekty trhu s nehnuteľnosťami, pravidelné stretnutia realitných maklérov RE/MAX, a mnohé ďalšie vám zabezpečí, aby ste sa stali výnimočnými.

remax-parasutisi

SILNÁ ZNAČKA

Dôvera značky

Vás privedie k úspechu

História RE/MAXu, ktorá siaha do minulosti viac ako 40 rokov s viac ako 100.000 maklérmi pracujúcimi vo viac ako 100 krajinách, je dôvodom celosvetového prvenstva značky RE/MAX v oblasti realít. Úspech, na ktorý sme mimoriadne hrdí. Avšak na jednu vec sme ešte pyšnejší - dôvera ľudí v našu značku na celom svete. Dôvera, ktorá je hnacou silou pre všetkých, ktorí s nami pracujú. Pridajte sa k nám a uvidíte, ako táto dôvera v našu značku prinesie vietor do vašich plachiet.

remax-plachetnice_2

KOMPLEXNÁ PODPORA

Máme nástroje, ktoré

vás dostanú na vrchol

ISTOTA a NEZÁVISLOSŤ, budovanie si svojho vlastného podnikania za podpory dôveryhodného a overeného systému. V spoločnosti RE/MAX tomu rozumieme. Preto poskytujeme našim partnerom výkonné nástroje, ktoré vám umožnia vybudovať si svoju vlastnú cestu a robiť svoju prácu presne tak, ako chcete. Všetko tak efektívne, že budete mať viac času robiť svoju prácu najlepšie.

remax-horolezci

KVALITNÉ VZDELÁVANIE

Trénujeme našich „hráčov“,

aby dosiahli najlepšie výsledky

Rovnako ako športoví profesionáli, tak isto aj my sme schopní dosiahnuť naše osobné maximum - pomocou patričného vzdelávania. To je dôvod, prečo spoločnosť RE/MAX ponúka rôzne školenia zamerané na zlepšenie vášho podnikania. Bez ohľadu na to, či ste nováčik v oblasti nehnuteľností, realitný maklér, ktorý sa snaží optimalizovať svoju každodennú prácu alebo skúsený profesionál, ktorý potrebuje kariérny vzostup. V spoločnosti RE/MAX vám poskytneme celú škálu zručností a skúsenosti potrebných na to, aby ste boli najlepší.

remax-futbal

POZNATKY SIETE RE/MAX

Zdieľanie osvedčených

postupov pre najlepší výkon

Ako sa vám pozdáva aplikovanie skúseností iných ľudí do svojho podnikania? Zdieľanie vedomostí je dôležitou súčasťou našej kultúry a veríme, že výmena skúseností a názorov je jedným z najcennejších kľúčov k nášmu úspechu. Preto spolupracujeme a zdieľame svoje príbehy s našimi realitnými maklérmi RE/MAX, aby sme všetci profitovali z unikátnych znalostí siete realitných kancelárií RE/MAX.

remax-otec-a-syn

MARKETINGOVÉ CENTRUM RE/MAX

Budovanie osobnej značky

s marketingovým centrom RE/MAX

Program poskytuje partnerom RE/MAXu širokú škálu prispôsobiteľných vzorov, šablón, reklamných materiálov s vašim logom a pokyny, ako aj najlepšie tipy a triky zo siete realitných kancelárií RE/MAX, ktoré vám pomôžu maximalizovať úspech svojho marketingového úsilia. Rozsah materiálov zahŕňa viac ako 150 produktov vrátane letákov, brožúr, bannerov a značiek, ako aj rôznych reklamných materiálov. Vytváranie marketingového materiálu je teraz rýchle a jednoduché.

remax-mkc_2

INOVÁCIE

Znovuobjavenie odvetvia

pre nové štandardy práce

Spoločnosť RE/MAX bola vždy na čele inovácií a naše priekopnícke obchodné postupy zlepšujú služby zákazníkom v celom odvetví. Kladieme silný dôraz na vzdelávanie, technológie a používanie nových metód, ako je napr. spolupráca maklérov, vďaka čomu náš systém umožňuje maklérom lepšie sa sústrediť na potreby svojich klientov a zabezpečiť, aby klienti získali zastúpenie, ktoré potrebujú na efektívnejší nákup a predaj svojich nehnuteľností.

remax-skok-do-vody

JEDNA RODINA

Jedna veľká rodina

vás postaví na prvú pozíciu

Keď sa spýtate hociktorého nášho partnera, čo sa im najviac páči na RE/MAX, častou odpoveďou je komunita. V skutočnosti, náš spôsob tímového ducha je ťažké nájsť niekde inde v realitnom biznise. Kdekoľvek sa naši ľudia stretnú, je to skôr veľké rodinné stretnutie než míting spoločnosti. A práve to, ako sa v našej rodine navzájom podporujeme, pomáha každému jednému z nás stať sa úspešnejším a robí nám to prácu oveľa zábavnejšou!

remax-formula

Čo hovoria naši realitní makléri

realitny-makler-samuel-golis_W

Samuel Golis

Chcel som si byt sám sebe pánom a to sa mi splnilo, sám si plánujem čas ako mi vyhovuje, pracujem s ľudmi a žiadny deň nie je rovnaký. Nehnuteľnosti sú odvetvie, ktoré mi vždy prišlo zaujímavé a chcel som v ňom podnikať. Každý deň sa mi otvára veľa nových príležitostí. RE/MAX je veľmi silná značka a bola pre mňa jasnou voľbou. Videl som tam iný a kvalitný prístup ku klientom a to sa mi aj potvrdilo. Od začiatku som tu mal obrovskú podporu v skvelom kolektíve a celá spoločnosť nám stále zlepšuje a zjednodušuje prácu a dodáva veľké výhody pre klientov. Pracujem pre seba ale nie sám.

Ondrej-Hanisch_W

Ondřej Hanisch

Chtěl jsem se věnovat něčemu smysluplnému, kde můj čas není hodnocen jen podle toho, kolik ho obětuju sezení na jednom místě. Je jen na mě, kolik hodin budu aktivně práci věnovat. A jako makléř se práci věnuji stále. Protože mě baví. Při hledání, pod jakou značkou bych se chtěl nemovitostem věnovat, jsem si udělal poměrně rychle jasno. Chci patřit k špičce na trhu. A RE/MAX špičkou bezpochyby je.

Čísla, s ktorými môžete rátať

pocet-kancelarii_1
pocet-maklerov_1
spokojny-klientov_1
maklerov-vo-svete

Poďme sa pobaviť o vašej budúcnosti

My sme pripravení.

Ste aj vy?

V súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Vision (v zastúpení spoločnosťou EXTRA Vision s.r.o., so sídlom Čajakova 2171/10, 010 01 Žilina IČO: 51 271 621) súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu vision@re-max.sk.

kontaktny-formular_1
preco_remax-02

Buď úspešný, buď RE/MAX.

budremax.sk