RE/MAX je najúspešnejšia sieť realitných kancelárií na svete, bola založená súčasným prezidentom RE/MAX International Davom Linigerom v roku 1973 v Denveri (Colorado, USA). V tej dobe si väčšina realitných maklérov ponechávala iba 50% zarobených provízií a majitelia realitných kancelárií mali priamu kontrolu nad všetkou ich prácou. Makléri boli rozčarovaní a demotivovaní. Väčšina z nich túto profesiu opúšťala do 2 rokov.

Liniger, ktorý bol sám realitným maklérom cítil, že musí existovať aj lepšia cesta a rozhodol sa svoje sny o spravodlivejšom realitnom systéme uskutočniť. Navrhol prevratný a inovatívny biznis model, ktorý kládol ľudí na prvé miesto a umožňoval uspieť ako maklérom, tak majiteľom realitných kancelárií. Svoju koncepciu nazval RE/MAX, akronym pre “real estate maximums”. Liniger a jeho žena Gail, ktorá bola tiež realitným maklérom, verili v úspech tejto novej unikátnej koncepcie. A podarilo sa im s ňou spôsobiť revolúciu. Dnes má RE/MAX viac ako 90 tisíc maklérov pracujúcich vo viac ako 7 tisícoch kanceláriách po celom svete.

Nadšenie pre maximálne uspokojenie potrieb zákazníkov je hlavným dôvodom, prečo sieť RE/MAX rastie nepretržite už viac ako tridsať osem rokov. Naša stratégia už uspela vo viac než 80 krajinách sveta – krajinách s odlišnými ekonomickými, kultúrnymi i obchodnými podmienkami.

Na realitných trhoch v USA a Kanade, ktoré patrili k najviac konkurenčným na svete, je RE/MAX jednoznačnou jednotkou. Aj v Európe, kam RE/MAX vstúpil v roku 1995, sa stal čoskoro najväčšou a najúspešnejšou realitnou sieťou, ktorá ako jediná pôsobí v celej Európe.

V roku 2005 RE/MAX tiež začal svoju činnosť na trhu Slovenskej republiky, aby tu zopakoval svoj celosvetový úspech. Silné povedomie značky RE/MAX u zákazníkov, obrovská zdieľaná ponuka a dopyt nehnuteľností, unikátny systém vzdelávania a vedúce postavenie spoločnosti na trhu lákajú do siete RE/MAX najproduktívnejších a najskúsenejších maklérov. Makléri RE/MAX celosvetovo dosahujú najvyššiu priemernú produkciu na trhu – vďaka stratégii RE/MAX sú totiž schopní uspokojovať potreby svojich zákazníkov lepšie ako iní.

RE/MAX uplatňuje princíp franšízingu, ktorý je založený na zásade “With RE/MAX Everybody Wins – So značkou RE/MAX víťazí každý”.

Na princípe “Každý víťazí” funguje aj RE/MAX Slovensko. Pre našich zákazníkov to znamená maximálny prínos a úžitok z našich realitných služieb. Zameriavame sa na skutočné potreby, dodržiavame naše vysoko profesionálne štandardy a prísny etický kódex. Ako jediný na trhu poskytujeme na kvalitu nášho servisu záruku.

Tak, ako víťazia naši zákazníci, víťazia aj naši makléri a majitelia kancelárií. Každému, kto hľadá prosperitu, nezávislosť a uspokojenie vo vlastnom podnikaní, RE/MAX ponúka možnosť využiť výhody dlhodobo overenej stratégie a sily. Majitelia realitných kancelárií RE/MAX a ich makléri majú veľkú príležitosť uplatniť sa a dosiahnuť vlastný profesionálny a osobný rozvoj. RE/MAX im dodáva motiváciu, energiu a potrebné know-how tak, aby mohli urobiť maximum pre spokojnosť svojich zákazníkov a stať sa najlepšími a najproduktívnejšími realitnými subjektmi vo svojom regióne.

logo_remax

RE/MAX Slovakia

Realitné kancelárie RE/MAX sa tešia významnej pozornosti vďaka silnej orientácii na zákazníkov a na ich skutočné potreby už viac ako 40 rokov.

preco_remax-02

Prečo RE/MAX

Pozrite sa, ako sa môžete učiť, rozvíjať svoje schopnosti a dosiahnuť všetko, čo chcete vo svojom živote a v kariére.

finvia

Hypotéka

Vy sedíte doma a my vám vybavíme najvýhodnejšiu hypotéku so zľavami a bonusmi