Chcete kúpiť nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie?

Nedarí sa vám nájsť vašu vysnívanú nehnuteľnosť?

Urobte správne rozhodnutie

Obráťte sa na nás. Ako váš realitný maklér kupujúceho vám pomôžeme usporiadať vaše výberové kritéria pre kúpu nehnuteľnosti, vďaka ktorým sa budete vedieť lepšie rozhodnúť. Prejdeme si s vami vaše potreby a želania, na základe ktorých doplníme zoznam vašich kritérií dokonalého bývania.

Následne vám váš realitný maklér kupujúceho začne vyhľadávať vhodné nehnuteľnosti na kúpu. Presvedčí sa o ich relevantnosti a aktuálnosti. Zhodnotí parametre vybraných ponúk a odprezentuje vám len overené inzeráty, bez zbytočne zavádzajúcich a nevhodných nehnuteľností.

Hladam-dom

Ak ste si nehnuteľnosť už vybrali, skúsený realitný maklér kupujúceho nezávislé potvrdí správnosť rozhodnutia. Stojí na vašej strane, vyjednáva pre vás tie najlepšie podmienky obchodu. Zisťuje, aká je vaša pozícia, či je možné bojovať o zníženie ceny alebo je potrebné urobiť rýchle rozhodnutie. Postará sa o to, aby transakcia prebehla bezpečne a plynulo, aby ste si boli na stopercent istý svojou investíciou. Nespoliehajte sa preto len na realitného makléra predávajúceho nehnuteľnosť alebo jej majiteľa, využite služby realitný maklér kupujúceho a majte navrch.

Využite všetky výhody a dovoľte nám postarať sa o vašu kúpu. Buďte spokojný s vašim rozhodnutím, veď často krát ide o jednu z najdôležitejších investícií vášho života!

Realitný maklér kupujúceho

agent-kupujuceho